30 éves a Klauzál Lions Club

1988-ban, harminc éve kezdte el működését a Budapest Klauzál Lions Club. A klub tagjai bensőséges rendezvénnyel ünnepelték meg születésnapjukat a Hadtörténeti Múzeumban szervezett ünnepség keretében 2018. november 30-án.

Az ünnepség keretében dr. Chrabák László kormányzó avatta fel a Klauzál Lions Club által szponzorált Budaörs Horizont Lions Club tagjait. Dr. Chrabák László kormányzó köszöntötte az ünnepségen megjelenteket, majd elismeréseket adott át.

Hogyan lehet Lions Club tag?