30 éves a Klauzál Lions Club

1988-ban, harminc éve kezdte el működését a Budapest Klauzál Lions Club. A klub tagjai bensőséges rendezvénnyel ünnepelték meg születésnapjukat a Hadtörténeti Múzeumban szervezett ünnepség keretében 2018. november 30-án.

Az ünnepség keretében dr. Chrabák László kormányzó avatta fel a Klauzál Lions Club által szponzorált Budaörs Horizont Lions Club tagjait. Dr. Chrabák László kormányzó köszöntötte az ünnepségen megjelenteket, majd elismeréseket adott át.

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Budapest Klauzál LC

Adószámunk:

Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?